Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ostrzeżenie zootechnika

Utworzony przez hjkz, 22 lipca 2008 r. o 20:52
RADA JEST JEDNA, ALBO CAŁUJCIE DALEJ ALBO KOPNOJCIE W DUPĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy pani sie dowie od tym miejscu ciekaw kto z nas powie i poda dalej link zeszta ktoś musi jej laptopa udkurzyć bo bidulek znika juz z jej biurka nieurzywany od lat pewnie jest jak nowy dziewiczy ! nie ma jak postęp! ja jej nie powiem ale jak dach skupu sie uniesie i zebranie potrwa to 24 .00 a DJ padnie na kolana pijana to juz znaczy ze wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
calujemy i dajemy sie kopac w zadek nie ma ja sado macho nienawidze jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co my tu tyle gadamy!? i tak jutro będzie zebranie w naszej świetlicy i wszystko wróci do normy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiste forum, ludzie zajebiaszczy, czytam i oczom nie dowierzam... to kto tam został ze starej wiary , mnie już tam nie ma od 5 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEŻ JESTEM CIEKAWA NOWOŚCI W SKUPIE, TEŻ JESTEM ZE STARYCH CZASÓW JAK PANI NOSIŁA W PRZEŹROCZYSTEJ REKLAMÓWCE PASTĘ DO ZĘBÓW I PODPASKI. ALE SZOK Z TYM ANTKIEM CO GO NIE MA, KOGO JESZCZE NIE MA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to nie wiesz kto powie? ten co ma marne notowania a potzrbuje parę złoty pożyczki. biznes jest biznes, tu się wszystko robi dla pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak się przyglądam temu pospolitemu ruszeniu byłych, obecnych poniewieranych pracownikow i mam mieszane uczucia..... Mialam okazje pracować w Spomleku przez kilka lat i poznać tamten klimat i panujące w nim obyczaje, jak i wylewajacych tutaj swoje żale forumowiczow "Nasza Pani" jest specyficzną osobą i wiele zlego padło pod jej adresem, zastanawia mnie tylko po co tam pracujecie. Brak Wam odwagi cywilnej zeby powiedziec głosno co myślicie i nie zgadzać sie na takie traktowanie a z drugiej strony niestać was na to żeby odejśc. HuRRA ktos sie odwazył powiedziec prawdę...... Jak to odwaga w tajemnicy na forum. Żałosne. Prawda jest taka, dzial skupu jest przeludniony, w którym zbyt wielu pracownikow przypadkowych bez umiejetności i kwalifikacji skazanych na jej humory bo kto inny chiałby Wasa zatrudnic? Rynek pracy teraz jest pelen ofert dla specjalistów dlaczego sie na to skazujecie, a może jednak cos w tym jest ze nikt inny nie dałby Wam pracy. wszyscy którzy coś potrafia nie maja problemu z wyrwaniem sie z toksycznego kręgu. Ja pracowałam tam kilka lat, nigdy nic przykrego nie spotakało mnie ze strony tej pani z jednego powodu - nie pozwoliłam sobie na to. Jak ma was ktos szanowac jak sami sie nie szanujecie? Jest w końcu wolnosc - nikt na siłę nikogo nie trzyma, nie masz odwagi sie postawic a źle Ci z tym zrób jak inni odejdź. Kolejna krytyka dotyczyła ubioru - nawet jesli ktos miałby ochote chodzić w sandałach w zimie to jest jego prwatna sprawa. o gustach się nie dyskutuje. Troche mi Was żal, ale to Wasz wybór Pozdrawiam, Juz z innego miejsca pracy
Piszesz tak bo pewnie zdrowo oberwałaś przez te pare lat i współczuje ci że nie jesteś w stanie przyznać się jeszcze do tego przed sobą a podejrzewam kim jesteś. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to się stało, że jeszcze tego wątku tutaj nie ma: ?? http://34all.org/forum_watki.php?board=10627 ludzie zyja w nieswiadomosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja was jutro pir...... magisterki jutro rozlicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama się rozlicz ze swoich przekrętów i zobaczymy kto kogo będzie rozliczał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne żmije sobie wyhodowała, a jej KROLESTWO zawsze wzorowe i wszyscy inni źle pracują. Zobaczy z kim ma doczynienia i jak jej oddani jesteście może przstanie was bronić przed wszystkimi tylko przezedzi szergi armii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani , a nikt nie wspomniał o jej niezliczonej ilości butów. Ona ma pird...... na ich punkcie. Podobno jakieś 20 lat temu jak przyszła do firmy chodziła w kozakach pomalowanych na czerwono farbą olejną, po prostu słoma jej z cholewek wystawała. A teraz gra wielką Damę. Najśmieszniej to chyba wyglada w takich białych, za kolano, a'la burdelowe całe z siateczki i obcas pewnie ponad 10 cm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i do tego czarne grube rajstopy(niestety często z oczkiem) - tak to ONA szyk i smak spomleku, wizytówka cud-miód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
sama się rozlicz ze swoich przekrętów i zobaczymy kto kogo będzie rozliczał!!!
a to zapraszam do biura odwaznych, możmy się porozliczac tylko pampersa wczesniej załóż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ładne żmije sobie wyhodowała, a jej KROLESTWO zawsze wzorowe i wszyscy inni źle pracują. Zobaczy z kim ma doczynienia i jak jej oddani jesteście może przstanie was bronić przed wszystkimi tylko przezedzi szergi armii
BO I KIM WY JESTEŚCIE CAŁA RESZTA, Opier***ACZE PIERWSZEJ WODY. PIERWSI NA KLĘCZKACH DO PREZESA, A PANI SIĘ PODLIZUJECIE PRZY KAŻDEJ NADARZAJĄCEJ SIE OKAZJI. W SPOMLEKU NIKT NIE JEST PONAD TO. PORA SOBIE WBIĆ DO TEJ OGRANICZONEJ MÓZGOWNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlewniarka napisał:
powiedzcie kto z kim bo ja nic nie wiem na zlewni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochana Mamusiu, Ciociu... Pierwsza (póki co) DAMO SPOMLEKU!!! Co dalej z wypłacanymi udziałami członkowskimi, kredytami na sprzęt/jałówki, paszami, wynagrodzeniami dla pracownikow, wypłacie dla rolników?? Biznes się kręci pełną parą Ile % jesteś do przodu na każdym kredycie np na sprzęt?? Przyznaję że szanowna pani mgr inż z Jabłonia sama nie mogła wpaść na ten genialny pierwiastek (teraz to chyba 5-stopnia)!! Czy szanowna pani wie jak wygląda pierwiastek?? Wątpię!!! Nowe uchwały (niby) zarządu, które jedna drugą uchyla-już sam się gubię... Mistrzostwo świata z aneksem do umowy. Gratuluję! Oby tak dalej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten stefanowicz to was nie bawi z tym przywożeniem smieci do spomleku, i zanim doniesie jogurty czy inne masło do swojego lokum najpierw połowę zostawi w toyocie hehe no i przeświadczenie że nikt nie widzi, absolutnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jokorolnik nie che wiecejdostawac gazety,chckupowacsprzettamgdzieja chce a nietam gdzie DJ mi każe!!! tamjest zadrogo ido niczego, chce miećwybórichce iść do innej mleczarni aini bracia rolnicy chodzcie ze mna!!! dosć wyzysku tu potrzeba A. Leppera!!!! nabarykady !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 986

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...